درباره محمد مهدی ربانی 
 • محمد مهدی ربانی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مشاوره مدیریت تینو و مدیر مسئول مجله خلاقیت که مشاوره ی بهبود بیش از صد ها شرکت را برعهده داشته است و بیش از هزاران شخص را با سخنرانیهایی که در سرتاسر ایران داشته است در مسیر درست کسب و کارشان هدایت کرده است.

  خدمات مشاوره شرکتهایی از قبیل:
  سازمان صنایع شیر ایران – کارخانجات فراورده های لبنی پگاه، پاک و کاله – بانک ملت – بیمه ایران-بانک شهر- همراه اول- جیرینگ- بیمه کارآفرین-گروه تجارت ماندگار -انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان -سیتی سنتر قم – بازارشهر (بزرگترین مرکز تجاری-تفریحی قم) – شرکت نانو بتن – جواهری احسن – گروه تغذیه دکتر کرمانی – گروه سالم باش – گروه تشخیصی- درمانی فرجاد- مرکز تصویر برداری پزشکی پرتو طب آزما- آزمایشگاه تشخیص طبی دانش – مرکز تصویر برداری پزشکی تابش پرتو- مرکز پرتو درمانی صدرا و… صدها شرکت دیگر

  هدف محمد مهدی ربانی کمک به شما در رسیدن به موفقیت در اهداف شخصی و کاری تان ، سریعتر و آسانتر از حالتی که تصورش را کنید ، می باشد.
  او برای سالها به تحقیق و مطالعه و تدریس و تالیف کتاب در زمینه های فروش، بازاریابی و بازاریابی اینترنتی، راه اندازی کسب و کار، رهبری و استراتژی و اخلاق حرفه ای و فنون مذاکره پرداخته است.

  همچنین ایشان در بسیاری از برنامه های مصاحبه و نشست تلویزیونی و رادیویی حضور داشته و برنامه های آموزشی بسیاری بصورت ویدئویی و فایل صوتی از ایشان منتشر شده است.

  سخنرانی های وی برای عموم و بصورت خاص برای شرکت ها با موضوعات توسعه شخصی و حرفه ای ، رهبری ، فروش، عزت نفس، اهداف،استراتژی، خلاقیت و روان شناسی موفقیت که منجر به تغییرات سریع و بلند مدت در زندگی شخصی و حرفه ای افراد میشود، می باشد.
  او خود یک کارآفرین موفق است که در کنار فعالیت مشاوره و آموزش به سرمایه گذاری و آفرینش کسب و کارهای جدید و ارائه فرصت های جدید شغلی می پردازد.

  محمد مهدی ربانی مهمترین عامل موفقیت در زندگی حرفه ای خود را موفقیت در زندگی شخصی و خانوادگی خود می داند که این را مدیون همسر و دو فرزند خود است

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت متعلق به كلينيك فرجاد مي باشد